| bluelikenever a întrebat:

Am niste pete maronii pe genunchi..de foarte multa vreme..cum sa scap de ele? ajutati-ma va rog..nu pot purta fuste si pantaloni scurti deoarece se vad foarte urat..funda.mersi

4 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Incearca sa pui zeama de lamaie, o sa te usture putin pentru ca tu cel mai probabil ai pielea putin uscata in zona aia, stai cateva minute apoi clateste-te.
Nu o sa vezi rezultate peste noapte, n-ai sa gasesti ceva care sa dea rezultate intr-o zi, dar te va ajuta pentru ca iti va deschide culoarea pielii in zona aia.
De-acum inainte incearca in fiecare seara sa iti dai cu crema hidratanta pe genunchi. happy

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

La farmacie poti intreba

| Xtadelo a răspuns:

Trebuie sa mergi la dermatolog.Doar el te poate ajutawinking
Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pete maronii ( ce soi de ciudatenie or fi si alea ) sau vanatai?