| eusuntbaiatuldiz a întrebat:

Ajutor! Acum 15 minute am vrut sa trag din priza laptopul, dar prima data am pus mâna pe încărcătorul de la laptop sa îl scot din el și când am pus mâna pe fir am simțit cum mi-a curentat mâna stângă, dar nu am pus mâna pe capătul acela al firului, strict pe fir...este posibil sa mi se mai întâmple ceva acum? Sunt urmări după ce te curentezi? Nu a dat cu mine jos, doar am simțit cum mi-a piscat mana...voi ați pățit așa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~sunt urmări după ce te curentezi?~

ai scris DUPĂ ce te-ai curentat? - n-ai nici pe dreak!

| gabicoo a răspuns:

Ți se usucă și cade!
laughing

| nukeyly a răspuns:

Daca nu adormi pe firul belit de 220v in sesiuni mai mari de
30 secunde, nu sunt urmari definitive gen "nerv damage".