| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Ajutor acum cam 1 luna sau 4 saptamani am avut un accident cu bike si m-am lovit la cap am ramas inconstien vreo 30 secunde sua chiar 40 60 dupaceea ametit dupaceea mi-am revenit dar acum mi-e frica de ceva doamne feri ajutor mama lucra la spital si o intrebat un doctor despre hematom la cap si o zis ca daca nu vomiti in 48 de ore nu ai ala eu cand eram mic mai am avut o lovitura la cap de mi-a intrat tampla inauntru dar aia demult si de cateva zile ma doare capu uneori rau uneori uncet si tot asa unele zile ma doare tare si aia ma sperie n-am nimica la cap mi-e frica va rog ajutati-ma nu am hematom n-am vomitat imi aduc aminte totul si app nu i-am zis la mama unde am picat am zis alt loc sa-i zic? ajutor la prima intrebare va rog raspunsuri rapide si corecte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Hey,
Pai in primul rand ar trebui sa mergi la un control.O radiografie. Inainte de accident ai mai avut dureri de cap? Acuma esti si tu foarte speriat si ai legat o lovitura de cand erai copil de una de acum o luna, deci poate fi vorba si de autosugestie, Totusi pentru linistea ta ar trebui sa mergi la un control specializat.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru GigllyMandy):

Mersi ai avut dreptate nu ma mai doare

1 răspuns: