| marian000 a întrebat:

Ajutor! Am febra musculara cum pot scapa de ea. Funda cat mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna.happy Poi poti sa faci in continuare miscare asta e cea mai rapida cale sau daca stai in pat si nu faci nimic o sa-ti treaca in cateva zile. Sper sa-ti treaca. Baftabatting eyelashes

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Stai linistit ca febra musculara trece in 2-3 zile fara sa faci nimic.

| KirigayaKirito a răspuns:

Pai fa baie putin cu musetel, poti sa si bei ceai intre timplaughing,ca sa te calmeziwinking. Poti folosi o alifie ceva, sau crema de la NIVEA.Fa masaj repede si chiar daca suna ciudat, poti face ceva miscare si va trece pana urmatoarea ziwinking

| Bishop a răspuns:

Mai fa putina miscare, cateva exercitii fizice usore, prin efort fizic ai capatat'o, prin efort fizic scapi de ea.

| Damasc a răspuns:

Aspirina,exercitii,lichide,sanatate!

| andreipirca a răspuns:

Facand exercitii, o sa doara la incepun.dar asa o sa iti treaca.Crede-ma pe cuvant...am patit-o si euwinking

| Clarissaaz a răspuns:

Febra musculara trece prin sportwinking

| HelloKittysweet a răspuns:

Daca nu vrei sa faci sport poti lua o aspirina sau un paracetamol