| Adella05 a întrebat:

Ajutor! Azi de dimineata m-am trezit cu buza superioara super umflata, ieri seara nu aveam nimic.Ce sa fac? Trebuia sa ajung undeva dar arata oribil nu pot iesi din casa asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lauramaria2702 a răspuns:

Cred ca ai herpes... ar trebui sa te dai cu unguent si sa incerci sa maschezi unflatura cu fond de ten, rum, crezi on de buze... Cel mai bine este sa te duci la medical de familie!