| simulare a întrebat:

Buna sad, ieri aveam o mica bubita intre piele si buza de sus (pe mijloc) nu i-am dat importanta crezand ca e un cos, azi cand m-am trezit imi simteam buza ciudat, bubita aia se facuse mai mare si o parte din buza de sus de la mijloc este umflata si arata foarte nasol cum pot sa o rezolv?
AJUTOR REPEDE

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Salut. Probabil ca ai herpes. Ii un virus, care apare de obicei cand ai imunitatea scazuta. O sa iti treaca in timp, dar parca sunt si creme pentru herpes. Poti intreba la farmacii sau intreabai pe parintii tai.

1 răspuns:
| Oana_Andreea_1998_Bfod a răspuns:

Trebuie să mergi la doctor! sad