| cristin4ik a întrebat:

Ajutor! Ce se întîmplă cînd urmezi vaccinele contra cancerului uteral si in timp ai relaţii sexuale? Cît de grav e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Acest vaccin duce la serilizarea femeii, este tinut secret acest lucru dar se gasesc dovezi pe net, este posibil sa nu poti sa faci copii.

Răspuns utilizator avertizat
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Sigur o sa stie pe care dintre voi doua sa va asculte. Du-te la doctor!

| username010000000 a răspuns:

Foarte

| Revendicated a răspuns:

Hey,nu este deloc grav, nu te mai speria aiurea, la revedere