| CristianoRonaldo22 a întrebat:

Sa incepem cu inceputul:
-Acum o luna,doua mie imi placea de o fata.Noi doi nici nu ne bagam in seama la scoala,afara,oriunde.Ea il placea pe cel mai bun prieten al meu.Dupa ce "s-au despartit" a inceput sa vorbeasca cu mine.Si de acum o saptamana a inceput sa ma ia in brate,sa ma pupe pe obraz...imi zice intotdeauna ca sunt un pufulete,cel mai frumos baiat din scoala...si alte multe chestii dragute.Eu nu ma consider nici frumos,nici urat.Toata lumea pe care o cunosc,inclusiv si fetele imi zice ca sunt cel mai frumos baiat pe care l-au vazut vreodata.
Sunt sanse ca fata aceea sa ma placa?Eu nu stiu ce sa mai cred.
P.S.:sunt in clasa a 7-a si ea e in clasa cu mine.

Răspuns Câştigător
| iloveilove122 a răspuns:

Pai daca se da pe langa tine asa cum ai zis asta inseamna ca ai o sansa cu ea.adica daca ai zis ca te pupa pe obraz si iti zice pufulete si ca esti cel mai frumos din scoala asta inseamna ca...se leaga ceva :d

3 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Incearca-ti noroculwinking

| Felix1985 a răspuns:

Fii mai indraznet!

| revolver2010 a răspuns:

Du-te si nu mai sta pe ganduri ca sa nu se razgandeascalaughing