| alexmagnatul123456790 a întrebat:

Am tras acum 1 saptamana 2 fumuri de,, iarba" *marijuana* dar nu le am tinut in piept, nu frecventez nici tigarile normale, dar in 2 saptamani fac analize la sange plus ca fac sport si mi trebuie si acolo. Spuneti mi daca va aparea pe analize sau altele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Nu va apărea pentru ca ai făcut sport, ai transpirat și ai băut apa. Bea multă apa și du-te des la baie pentru a elimina și ultimele dubii. Funda te rog smug