| IamFantastic a întrebat:

ALL-ilor ce mai faceti? mi-am sucit sau luxat tendonul de la degetul de la picior, l-am bandajat cu ce trebuie etc. ce sa fac sa nu mi se vindece piciorul stramb, adica mai intr-o parte?
spuneti-mi fast ca ma doare rolling on the floor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

-Si eu azi am avut Ed.Fizica si cineva mi-a aruncat o minge de basket iar eu cum am vrut s-o prind nu stiu cum am pus degetu de la pana ala mijlociu si mi l-am scantit un pic cred.Dar asa de rau mi-a fost ca am dormin in banca nici nu am stiut ca avem ore.laughing
Nu glumesc iar seara mi-a trecut pot sa-l misc, dar faza ee ca mii s-a invinetit un pic.

| IamFantastic explică:

Nu e chiar asa de grav sa merg la doctor...