| white93 a întrebat:

Am 11 ani din mai si am penisul de 4, 5 cm si 6, 8 in erectie,el este acoperit de preput dar cand se lungeste si se ingroasa se vede trag de preput si se vede putin glanda, este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Foarte normal omule, nu mai umbla la el acum, stiu ca esti curios dar mai lasa sa treaca 2-3 ani dupa care te poti masturba in voie, dar sa nu abuzezi ca nu e bine

| white93 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Bine dar e normal sa am preput la varsta asta?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru white93):

Lasa-l in pace ca sunt sigur ca face misti din cauza ca a lui este mai mica, un complexat laughing

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copilule, mi se pare ca esti mic pentru treburi de astea..Mai asteapta citiva ani...

| Roxxy95 a răspuns:

Pune o poza sa vedem laughing Tu cum ai vrea sa il ai la varsta ta?

| danielcristi98 a răspuns:

La 11 ani cred ca aveam un penis de 6 cm și acum la 14 ani am un penis de 13 cm.Asteapta ca o sa crească

| Mafiotu2002 a răspuns:

Sunt de acord cu CanutzaOmSucitwinking Am acceasi varsta ca ata... Dar sincer e mic laughing Sincer... Mai lasa-l si uh.

| white93 explică (pentru Mafiotu2002):

Da ma, da e acoperit de preput?