| mariusdenis12 a întrebat:

Am 13 ani si azi de dimineață m-am trezit cu o stare de oboseala, nu puteam sa stau într-un loc (simțeam nevoia sa ma misc) si am o amețeală in cap

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce ora ai mers la culcare?
Fiindca culcatul dupa ora 10 seara la copii sub 15 ani da aceste semne de oboseala, fiindca creierul nu are timp suficient sa se odihneasca si sa se refaca.

la anii tai, culcarea trebuie sa fie la 9 maxim 10 seara, ca sa dormi cel putin 9 ore si sa te refaci complet, atat mental cat si fizic.

| sierra1 a răspuns:

E "săptămâna altfel" - deci e normal!