| anedreaeaaa a întrebat:

Am 13 ani si daca slabesc prea repede mi se lasa pielea? eu stiam ca la varste mici nu se lasa de la slabit si se lasa decat la adulti...Dar cum e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu ti se lasa pielea, dar daca pierzi brusc in greutate ai sanse sa ramai cu vergeturi

| anedreaeaaa explică (pentru AnnaaaMaria):

Am deja, deci o sa se faca doar albelaughing)

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Si eu am laughing nu sunt cea mai mandra de ele, oricine are defecte... decat sa fiu proasta, mai bine sa am vergeturi laughing)))) cand vor fi toti batrani si urati, o sa fiu sigura ca eu am ramas cu ceva laughing))))

7 răspunsuri:
| leivi a răspuns:

Nu! Tu esti mic nu ti se v-a lasa pielea! Vei creste pana la 18 ani! Succes!

| Kidu6 a răspuns:

Hei. eu am 17 ani si am doar 49 de kg. daca vrei sa slabesti, fa asta treptat.happy daca vei face asta brusc vei da peste alte probleme + un aspect urat( vergeturi, piele lasata, aspect imbatranit.) sper ca ti-am fost de folos. p.s. : cunosc persoane care au patit asta.

| bogz a răspuns (pentru Kidu6):

Ti-ar trebui niste steroizi ma anorexicule.

| Kidu6 a răspuns (pentru bogz):

Bogz, Sunt fată. Merci oricum laughing

| bogz a răspuns (pentru Kidu6):

Bine scuze, oricum a fost amuzant.