| adrianpetrican a întrebat:

Daca slabesc 4 kilograme mi se lasa pielea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu recent am slabit 4 kg si nu am patit nimic. Nu mi s-a lasat pielea. Planuiesc sa slabesc aproximativ 15 kg in total, 11 fara cele 4 deja date jos.

| adrianpetrican explică (pentru Mayhem666):

Eu am 30 de ani!

| Mayhem666 a răspuns (pentru adrianpetrican):

Iar eu am 25, aproape 26, deci nu e chiar asa mare diferenta. Nu e ca si cum eu am 15 iar tu ai 70.

| Alverto a răspuns:

Depinde ce piele ai. Câtă grăsime ai. Daca ai obezitate șanse maxime sa se lase pielea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde în cât timp.

| S417 a răspuns:

Da. Si o sa devii batranel cu capu' chel, si cu freza de Băse'.