| xcristix a întrebat:

Daca slabesc prea repede si mi se lasa pielea o sa mi se aseze frumos pe muschi dupa ceva timp?

4 răspunsuri:
| AlphaGod a răspuns:

Daca te iei dupa astia o sa mori de foame la propriu doar cu doua picaturi de apa pe zi si cu o felie de paine taiata in patru colturi, trebuie sa ai grija sa nu mai mananci saruri, zahar si grasimi, incearca sa mananci mancaruri bogate in proteine si fibre, lapte in nici un caz.Vei vedea o schimbare chiar din pirimele saptamani dar trebuie sa iti faci poze pentru a observa diferenta, si muschii nu o sa ti se aseze deloc maxim vei pune pe tine jumatate de kilogram pe luna de muschi, daca vrei sa pui mai multi ia steroizi dar nu iti recomand sa faci asa ceva pentru ca vei avea probleme pe viitor

| Lightbeeing a răspuns:

Daca slabesti prea mult si ti se lasa pielea o sa atarne foarte urat si ca sa ti se "muleze" pe muschi trebuie sa iti cresti masa musculara. Ideal este sa slabesti maxim 5kg/luna prin sport si un stil alimentar nou, NU o dieta. Indicat ar fi sa folosesti creme de corp pentru a reda elasticitatea pielii pe tot parcursul procesului de slabit. Eu anul trecut din ianuarie pana in septembrie am slabit 20kg si nu mi s-a lasat pielea de loc, nu m-am infometat si nu am facut exercitii fizice pana la epuizare, mentionez ca NU am luat nici un fel de pastile pentru slabit.

| xcristix explică (pentru Lightbeeing):

poti te rog sa imi spui ce ai mancat si cat? si eu tin o dieta acum,mananc mere si beau limonada facut doar cu suc de la lamaie si apa fara zahar, miere sau alte alea, si mananc mai putin dar mai ia cate o bomboana sau o felie de paine