| Kochiret a întrebat:

Am 13 ani și încă nu mi-au căzut toți dinții de lapte. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cad toti dintii din gura, asa ca, nu ai de ce sa-ti mai faci probleme.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mie mi-a cazut o masea de lapte pe la 30 de ani si mi-a crescut alta in loc. Nu este o lege.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| Yuoia a răspuns:

Nu. E cam mult. Te-a vazut un stomatolog?
Sau poate s-au schimbat dar nu ai observat tu?