| MyDenisa a întrebat:

Buna, vreau să-mi pun aparat dentar, problema e că nu știu care masele mi-au căzut și care nu, dinții i-am schimbat pe toți, nu stiti cum îmi dau seama care sunt definitivi și care sunt de lapte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fă o vizita la stomatolog. Vede ce ai și-ți spune cum stă treaba.