| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, cred ca am fimoza, am avut n ocazii sa fac sex dar fimoza, cum o pot rezolva singur?
Da stiu trebuie sa merg la doctor dar imi e rusine, chiar nu ma duc, spuneti-mi daca exista vreo metoda de a rezolva singur problema asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se rezolvă doar prin operație
de ce ți-ar fi rușine de un doctor lol nu e ca și cum vede asta zilnic...

| Justme1997 a răspuns:

Ți-e rușine de doctor dar de făcut sex nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai avut tu N ocazii sa faci sex, iar tu nu ai curaj sa îți arăți puțulica la medic să îți rezolve problema. Nu mai vinde castraveți la grădinar pentru că nu ține.

| aneliram a răspuns:

Singur nu poti rezolva problema, mergi la medic, nu are de ce sa-ti fie rusine pentru ca este o problema medicala, sigur medicul a mai avut pacienti cu problema asta.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu exista alte solutii in afara de cele chirurgicale baiete.

| BlackLight1987 a răspuns:

Nu trebuie să îți fie rușine. Multi oameni au fimoza și prin intervenția medicului au scăpat de ea. Vorbeste cu părinții tăi, despre problema asta!