| Hugef a întrebat:

Am 14 ani si masor cam 1.95 descaltat. Sunt jucator de handbal si imi doresc sa masor peste 2 metri, cam 2.10 ar fi idealul. Ce sanse am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai sanse destul de mari mai ales ca practici si un sport

| suffarstar a răspuns:

Maaaari.Oricum la 14 ani -1.95 suna putin a king kong, no offence.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sanse destul de mari. Baietii cresc pina pe la 24-25 de ani. Iar cum faci si sport, te vei lungi.

| Xenya a răspuns:

Sanse foarte mari.Esti in crestere pana la varsta de 18-19 ani.
O zi buna!

| 999bianca a răspuns:

Ai destule sanse ca ai doar 14 ani

| RazvanRms a răspuns:

Fa baschet si o sa dai cu capu de cos al 20 de ani.

| Stefan988 a răspuns:

Pai ai ceva sanse daca te apuci de inca unu sport ca de exp inotul, te ajuta ff mult sau baschetul.

| mistiquer a răspuns:

Ce inalt esti frate. ai sanse lol.