| Hugef a întrebat:

Mai cresc mult in inaltime? Ajung sa depasesc 2 metri? Sunt baiat, am 14 ani si masor 1.95. Joc intr-o echipa de handbal si sper sa ajung sa am 2 metri inaltime si chiar sa ii depasesc. Ce sanse am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai sanse mari sa depasesti 2 metri daca mai joci si hanbal

| valentingb a răspuns:

Ai sanse uriase happy pentru ca barbatii in general cresc pana la 21 de ani.

| Georgiana2505 a răspuns:

DAAA! Ai sanse foarte mari sa mai cresti daca continui cu handbalul!

| Ione23 a răspuns:

Hmm..ai şanse mari sa mai creştilaughing stai liniştit :*