| Andreius141 a întrebat:

Am 14 ani si sunt baiat! Acum 2 luni mi-a aparut o bubita care nu ma durea pe puta (nu pe penis, mai la baza nu stiu cum se zice dar intelegeti)o bubita rosie! Si astazi am observat ca acea bubita din mica s-a facut mai mare si cu un lichid alb in ea (nu ma doare, doar ma sperie si nu stiu ce sa fac)! Din cate am vazut pe net cica este o acnee si nu stiu ce sa fac si nici nu sunt sigur! Siti ce este cu adevarat sau cum sa tratez sau ce sa fac?
REPEDE VA ROG, URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu crema de galbenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e grav, eu am avut un cos de-ala de ziceai ca e sfarc laughing Pe net in sursele mele zicea ca trece de la sine, si da, a trecut, a ramas initial ca o gaura in piele, dar ok.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Important e sa te speli des sa nu faci infectie.

| Gabigabyi a răspuns:

E un cos cu puroi. Strange-l cu grija.

| JicaContra a răspuns (pentru Gabigabyi):

Asta recomand si eu, dar sa tii o lingura de lemn in gura CA O SA DOARA DE ***URLIIIIIII*** big grin

daaaar, merita, un cos odata stors nu se poate decat vindeca, iar daca nu il storci s-ar putea sa dea in mai grav... furuncul... si sa faca GAURA in cea "bijuterie de familie"

| Gabigabyi a răspuns:

Stai linistit ca nu e nimic grav.