| Lily_7736 a întrebat:

Am 16 ani, 174cm si in jur de 62 kg. In ansamblu nu par chiar asa de plinuta, doar ca vreau sa mai slabesc la picioare si abdomen. As dori sa scad in greutate, dar totodata sa imi modelez corpul f rapidhappy Va rog, sunt deschisa la orice sugestie(excluzand sala, pentru ca nu am timp) :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bibu_4718 a răspuns:

Bunahappy
Incearca sa alergi pentru picioare.Am avut o prietena care erA tot asa, ea cand manca mai mult se punea pe picioare si abdomen. A alergat in parc, pentru picioare, iar pentru abdomen a facut... abdomenelaughing a slabit ff mult acumhappy
aaaaa si.BAFTA!

2 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Daca vrei sa slabesti 3-4 kg intr-o saptamana, urmeaza dieta asta, iti garantez ca e eficienta daca te tii de ea:
http://web13.net/......acasatvro/

Răspuns utilizator avertizat