| NuItiSpun a întrebat:

As dori niste metode de a slabi! ( Sunt baiat )

Vreau sa slabesc la Abdomen / Picioare
Merci

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Prin sport si o alimentatie corecta poti sa slabesti. Daca nu sti ce exercitii sa faci cauta tutoriale pe youtube despre categoria de muschi ce vrei sa o lucrezi. Bafta!

| BiuL a răspuns:

Sport (macar 3 zile pe saptamana, orice de la alergari, inot la fotbal sau sala) + regim (mancat mai putin si des, baut 2 l de apa pe zi, fara prajeli, grasimi, dulciuri, sucuri, fast food, patiserie cu multe legume, carne slaba fiarta sau la gratar, fructe, lactate slabe)

| ionutzwk a răspuns:

Fa abdomene in foicare seara tip de vreao doua luni iar pentru picioare genuflexiuni.