| anonim_4396 a întrebat:

Am 174cm ,16ani si 92kg(am un pic de burta) , am inceput sa merg la sala de vreo 2 saptamani si cineva de acolo mi-a zis sa iau aminoacizi(vreau sa slabesc,a zis ca o sa ma ajute mult)).Ce parere aveti despre ei,cam cat costa si sa imi ziceti daca sunt reactii adverse?Va multumesc,as dori ca raspunsurile sa fie cat mai explicite:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Uite aici lista cu preturi http://www.megaproteine.ro/D-Aminoacizi/?gclid=CNTR2OmL564CFcJN3wodBk3TjA ca reactii adverse cauti pe fiecare produs ca nu toate au aceleasi reactii

| BogdanTPU a răspuns (pentru AlinKun):

Esti GRAS frate

| AlinKun a răspuns (pentru BogdanTPU):

La 1.74 si 65 kg practif fotbal si imi zici ca sunt gras a laughing
nu comenta fara sa stii despre cine vorbesti

| Fortune a răspuns:

Ba nebunule, un pic de burta la 92 de kile si 1, 74?
esti gras! nu putina burta, gras!

| BogdanAiud a răspuns (pentru Fortune):

Nu te-am intrebat daca sunt gras sau nu malaughing... daca nu ai habar de ce am intrebat stai in banca ta!

| Fortune a răspuns (pentru BogdanAiud):

Nu pot. is prea multe intrebari care ma starnesc p-aci