| Dudutssu a întrebat:

Am aproape 16 ani si vreau sa ma apuc serios de sala-fitness. Vreau sa imi remodelez complet corpul incepand de la fata pana la picioare. As vrea sa slabesc sa ajung la o greutate stabila de 48 de kg. Dar as vrea sa stiu in cam cat timp rezultatele sunt vizibile?

2 răspunsuri:
| Pitiica a răspuns:

Ai auzit de kangoo jumps?:* Interesează -te de asta in orașului, tău și vezi daca nu face nimeni antrenamente de genul ăsta.slăbești foarte mult, in cm într un timp ft scurt.Este un fel, de aerobic pe arcuri

| Maria200197 a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de sala, nu lua steroizi ca face cea mai mare tampenie. Fratele meu face zilnic exercitii acasa si se vad rezulate destul de buune...( face de 6 luni)