| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si am inaltimea de 1.57 si niciodata nu am avut cresteri bruste. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce crezi ca trebuie sa ai cresteri bruste? Cresti normal ca oricare.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu toata lumea are cresteri bruste. Oricum, mai ai timp sa cresti.

| BranzaCuSmantana a răspuns:

Esti prea scund.Eu am 13 ani si am 1.90 cred ( nu m-am masurat de mult)