| sica2 a întrebat:

Am 16 ani si mi-au aparut niste pete rosii pe penis care apareau si dispareau de la sine, mancarimi inauntrul tunchiului penisului si usturimi cand urinam, am fost cu mama mea la dermato-venerice si doctorul de acolo care se zice ca-i un doctor foarte bun mi-a dat o crema pentru petele rosii nidoflor si pentru urina urinex si pentru inauntru flucovim pentru candidoza si infectii, dupa vreo 1 luna nu mai apar pete si usturimi mari la urinare dar inauntru tot ma pisca cateodata o mancarime si dispare dupa vreo 2 ore si cateodata rar dar dintr-o data, acum nu stiu ce sa mai fac ca-mi este foarte frica si ce sa-i mai zic iar la doctor ca nu prea imi vine a ma mai duce si nici s-o amagesc pe mama ca la un copil de 16 ani sa umble prin spitale, ce sa fac ma puteti ajuta cineva cu un sfat o sugestie ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Ce să o amagești, mergi mai bine la spital până îți rezolvi problema.