| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, 70 kg, marimea penisului este de 7cm in stare normala si maxim 13.5 in erectie si este f. subtire.Mi se pare ca am penisul ca al unui copil.Credeti ca este cat de cat ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

E a doua oara cand intrebi.Cred ca nu ar trebui sa iti mai faci aiurea griji si complexe din cauza dimensiunii unei bucati de carne.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu am impresia că faci parte din cei care se dezvolta puțin mai târziu, adică după 18 până pe la 22-23
Eu zic totuși să nu te îngrijorezi din a acesta privința, până la urmă ai 17 ani,încă nu ești adult,mai ai până ajungi in acea etapă.
Mai mult de atât,alții au penisul și mai mic decât al tău,deci tu stai destul de bine până în prezent.
Btw,știu că e frustrant când te uiți la content xxx sa-i vezi pe aia ce ciocan au,însă na, e vorba de casting, de regie, se aleg cei mai dotați bărbați și cam asta este.Tu te simți prost, da te-ai pus în ipostaza ălora care sunt refuzați la castinglaughing?

| timidu89 a răspuns:

Te ajuta limba în cazul tau

| Tekken33 a răspuns:

Situația financiara în vederea relațiilor trebuie sa te intereseze nu mărimea, ci mărimea cardului.
E ok, alții au micropenis de 5 cm, ei ar trebui sa trăiască într-o continua tensiune nu tu.

| NarcisCorneliu a răspuns:

Este decent, multumeste-te cu ce ti-a fost predestinat =)