| anonim_4396 a întrebat:

Sinceritate, am 17 ani, 70 kg, iar marimea penisului este de 6cm in stare normala si maxim 13.5 in erectie, plus ca este subtire.Mi se pare ca am penisul ca al unui copil.Credeti ca e ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu ai ce-i face, ca asa l-ai mostenit de la tatal tau, micut si subtire si ca vrei sau nu, altul nu-ti mai creste.

Penisul ca si inaltimea nu sunt ceva standard, ca astea sunt legate strict de mostenirea genetica de la parintii tai.

| Drake21 a răspuns:

Bai da-l incolo nu are si el 1, 7 -1.8cm rolling on the floor La mine radeau prietenii ca il am de 21cm, ce sa m ai

| Drake21 a răspuns:

Auzi imagineaza ca ai si o nevasta cu fundu marerolling on the floor)))))))))))))