| aaaa12345 a întrebat:

Am 35 de kg si inaltimea 1, 44, nu stiu sunt grasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ClumsyGirl a răspuns:

Ellene nu ai dreptate deloc! e ff bine ca se ingrijoreaza de greutatea ei inca de la o varsta frageda.bine.una este sa incerci sa te mentii cat de cat la o greutate normala alta e sa ti diete stricte. K daca mananci tot ce apuci ajungi la 18 ani.cand realizezi ca ai 100 de kile si nu mai poti face nimic!=]]=]]

7 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Nu, ai greutatea ideala. nu te mai ingrijora in privinta asta, pana la 18, 20 ani esti in crestere si daca o sa fii la un moment dat mai grasuta o sa slabesti de la sine. mananca normal, orice ai pofta.

| aaaa12345 explică:

Funda!

| aaaa12345 explică:

Nu pream pofta de mancare mananc o data de doaua ori pe zi, dar putin si pana al 12-13 ziua nu mananc

| pwp a răspuns:

Esti cam slaba! mananca mai mult!

| Meryem027 a răspuns:

Nu, esti numai bine. Stai linistita!

| Gizăz a răspuns:

Ciudate preocupări pentru 10 ani!

| ShaRk_7788 a răspuns:

Normal ca nuwinking...