| necunoscu2002 a întrebat:

Am 80 kg la 14ani. Vara asta am de gand sa slabesc si vreau sa beau apa sassy, credeti ca voi slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MJo a răspuns:

Am o singura intrebare: Tu crezi ca vei slabi?
Nu depinde de ceea ce credem noi. Cat despre apa sassy, nu am experimentat. Insa cred ca are efecte majore. Si pe langa apa sassy, nu te lenevi prea mult, ci fa sport.

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci sport si sa inveti sa mananci sanatos. Nici apa de la robinet amestecata cu tot ce gasesti prin casa, nici pastilele magice si nici dietele minune nu au efecte reale.

Răspuns utilizator avertizat
| necunoscu2002 explică:

Aveti dreptate!