| Alecsandra11111 a întrebat:

Am niste stari de greata. Nu dimineata, doar asa cand ma prinde cateodata. Mi-a venit ciclul si inainte am facut si un test de sarcina, de la ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai un copil in stadiu de reproducere

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hal de exprimare ai stari de greață cînd te prinde cîteodată, cine te prinde? Ploaia?

| Alecsandra11111 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bine ca esti tu destept. Hai valea de aici nu stiu cine va credeti voi sau tu cine te crezi sa comentezi aiurea. Nu trebuie tu sa te afli in treaba.

| brokxy a răspuns:

De la ciclu iti este greata! Te pot durea si sanii si sa ai stari de greata, lesin! Sunt fata si stiu menstruatia si sarcina pot avea simptome foarte foarte asemanatoare! Doar ca la sarcina nu iti mai vine ciclul!
Chiar daca nu ai mai avut asa simptome de la ciclu inainte, pot aparea pe parcurs din cauza alimentatiei tale.
Eu de exemplu: Am dureri de sani acum prima data de la ciclu.
Si mie mi-a fost rau odata de la menstruatie, stiu fete care chiar vomita mult cand sunt la ciclu ceea ce cred ca este oribil