| ALISSA_3314 a întrebat:

Am aflat care sunt simptomele cancerului la san dar totusi am o nedumerire am duri la san in partea stanga inclusiv si in partea spatelui nu stiu care poate fi cauza pur si simplu ma doare pieptul nu am nici un nodul. dac ati avut simptome asemanatoare si sti despre cea ar putea fi vorba va rog sa ma ajutati Va Multumesc Alissa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da,am avut si majoritatea femeilor au avut! Durerile apar de obicei inainte sa vina menstruatia si dispar imediat a doua zi dupa! Cateodata aceste dureri sunt semnul unor afectiuni ale ovarelor.
http://healthy.kudika.ro/......althy.html

| IuClik a răspuns:

Daca esti fumatoare de tigari apoi e de la tigari, prietena mea fumeaza uneori acuza dureri in piept