| mgtow a întrebat:

Am dureri lejere la penis in zona capului si testicule, zona inghinala lejere de forma intermitenta. Analizele de urina au iesit negative, HIV sau sifilis, gonoree nu am pentru ca donez plasma si inainte de donare imi analizeaza sangele, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un control urologic!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Hai ma tata,

Mergi la doctor.

Poate fi orice de la o cauza infectioasa pana la pozitia in care stai.

| piratuu a răspuns:

Du-te la un medic să-ți facă un control urologic.