| lilskies a întrebat:

Am alunițe care ustură când le ating, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este posibil sa nu fie alunite ci negi!?

| lilskies explică:

Am o alunita pe spate care ma ustură si am in cap la ceafă una care de exemplu cand vreau sa dau cu mana la ceafă ma ustura si ii foarte incomod cred ca aia din cap s-ar putea sa fie neg daca e cum scap de el?

| skr1ptu a răspuns:

Alunite sau negi, incearca sa pui gheata pe ele. Uita-te cum se criogenizeaza o alunita si incearca si tu. O sa scapi de ea fara durere

| Justmenaok a răspuns:

Sigur sunt alunite? Nu ar trebui să te doara