| Attack619 a întrebat:

Ce inseamna daca ma ustura si ma mananca usor in zona unei alunite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa mergi la un medic dermatolog mai ales daca alunita a suferit modificari de culoare, forma, dimensiune --- citeste si edifica-te : http://www.sfatulmedicului.ro/......anomul_779

3 răspunsuri:
| bloodyv a răspuns:

Cancer!

| Skylerx a răspuns (pentru bloodyv):

Nici chiar asa ~ e prea de tot. Eu ti-as sugera sa mergi la medicul tau dermatolog si vede el ce-ti va da, noi nu stim. Funda please?

| Attack619 explică:

E in regula.sunt bine acum big grin... oricum mersi de ajutorwinking