| sefata a întrebat:

Am aslo mare, am facut tratament cu moldamin si tot degeaba. Mi-a scazut cam cu 30 de procente. Am facut 4 injectii de moldamin una pe saptamana. Voi ati avut vreodata aslo marit? ce ati facut in privinta aceasta!? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Http://renuntalaochelari.com/mancarea-conteaza/

Daca iti schimbi elimentatia te vei vindeca de bolile care le are organismul, acesta se reface in intregime.In schimb medicamentele promit sa trateze boala. Mii de oameni au murit datorita rectilor adverse ale medicamentelor mai mult decat in accidente. Daca nu s-ar mai face medicamente oamenii nu ar mai avea slujbe si nu ar produce bani, decii banii cunduc omul le pasa mai mult decat sanatatea, si interzic sa se urmeze o alimentatie vegetariana.Crede-ma ca iti va schimba viata daca urmaresti acest clip, stiu ca dureaza mult dar MERITA. Vorbesc doctorii de vindecarile miraculoase a organismului doar prin vitamine si mancare sanatoasa.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca in 4 saptamani ti-a scazut 30% de procente, atnci rezultatul este exceptional de bun. Inseamna raspuns complet si perfect la tratament. fa pauza o luna si apoi reia tratamentul. Cred ca 3 cure (de cate 4 saptamani cu cate o luna pauza intre ele) vor fi suficiente pentru a nu mai avea probleme toata viata.

Abh
| Abh a răspuns:

Moldaminul se face si 2 ani, unul pe saptamana, daca infectia nu cedeaza.

| Kittynika a răspuns:

Alimentatia*

| LittleandLiars a răspuns:

laughing
Eu am facut jumate de an pana sa imi treacalaughing

| vintzy a răspuns (pentru LittleandLiars):

Te rog frumos sa imi spui mai detaliat ce valoare ai avut initial cand ai inceput tratamentul?

| sefata explică:

@anonim : poti vedea daca ai aslo marit daca iti vei face niste analize! Eu asa am descoperit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 injectii?
Prea putin eu am facut 3 luni, o data pe saptamana faceam. Am avut aslo 250 si in 3 luni am ajuns sub 200 cum de altfel este si normal. Dupa care mi-am refacut analizele de 2 ori chiar si nu nu am mai avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cumva daca am aslo normal nu-l am amre pot face moldamin ma imbolnavesk de amigdalita in fiecare saptamana si trebuie sa iau antibitic si mereu intru in spital si fac urat cu puroi pe ele dureroase

| salampesistem a răspuns:

Eu am avut aslo 650 si dupa intr-o ulna am refacut analizele sicrescuse la 920. happy si azi amf acut primul moldamin din 4. nu doare absolut deloclaughing decat cant ma freaca aia dupa.

| 310524060107 a răspuns:

Eu am 12 ani si am avut ASLO extrm de mare adica 1600 si am facut RETARPEN( gasit in Austria) de la o injecție de retarpen mi-a scazut cu 100 de procente dar sicer sunt cam dureroase, am facut 5 injectii si am ajuns la 1100 mai trebuia sa fac dar nu s-au mai gasit, am intrebat si la cunostinte in Italia, Grecia, si se dau doar pe baza de reteta si ne mai gasind retarpen am inceput sa fac moldamin dar de la moldamin mi-a scazut ASLO foarte putin de la 11-12 injectii (care sunt la fel de dureroase ca retarpenul, decat ca retarpenul este la eficient) mi-a scazut ASLO la 990 am facut o pauza de 2 luni cat nu am mai gasit apa distilata ca sa fac moldamin la urmatoarele analize de sange si la ASLO mi-a iesit 1400 si nu stiu din ce cauza a crescut iar de la 990 la 1400

| crscris a răspuns:

Buna,pe mine ma cheama cristina, si eu la varta d 14 ani am avut aslo marit, am facut moldamin 2 ani si acum dupa 4 ani am din nou aceiasi problema si fac din nou moldamin