| Smile<33.! a întrebat:

Am auzit ca este ceva antiperspirant/deodorant foarte BUN la farmacie.incat iti usuca pielea(asa de puternic este). nu stiti cum se numeste? plzzZZ.happy

[p. s.:ma ud fft repede la axila(subrat)si in palme.este destul de penalstraight face!\!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| drpopa a răspuns:

dg este de hiperhidroza, aceasta afectiune este tratata de dermatolog, poti incerca o serie de tratamente dar este important sa vezi daca aceasta afectiune este primara sau secundara in cazul in care aceasta este secundara atunci trebuie sa tratezi intai cauza, deci mai bine du te la dermatolog

| gigiro a răspuns:

Problema pe care o ai nu se rezolva cu spray-uri. Tu spui ca transpiri si in palme, asa ca cel mai bine este sa mergi la dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat rapunsul? care e acel deodorant? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-mi si mie cand afli ce antiperspirant este acela

| Smile<33.! explică:

Totushi nu stiti acel deodorant/antiperspirant...ca eu zic ca merita sa incerchappy

| Smile<33.! explică:

Vichy era dar nu a avut efect la mine:d.