| Supersuper123 a întrebat:

Am auzit ca pasta de dinti este un remediu f bun pentru inlaturarea cosurilor. Dar dupa ce am aplicat-o pe fata cum procedez? O las un timp sau ma spal repede? As vrea un raspuns complet, un procedeu pentru pasta de dinti pe fata laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alle57 a răspuns:

Iti recomand sa te dai seara cu ea si sa ramai pana dimineata cand te speli si sa te dai cu o crema hidratanta.Succes! Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Sa sti ca trebuie sa ai 5 facultati ca sa poti sa iti dai cu putina pasta de dinti pe cos si sa-l lasi pana se usuca laughing straight face

| kzd a răspuns:

Da, parca am auzit si eu mitul asta cu pasta laughing eu zic sa o lasi ceva timp ca sa intre in piele si dupa clateste-te. Repeta procedeul si maine si poimaine si vezi daca se intampla ceva laughing Bafta!

| adych a răspuns:

Pasta de dinti daca e lasata suficient de mult poate ajuta deoarece usuca cosurile si scapi mai repede de ele, nu e mare filozofie cu ea.

| bodealigia a răspuns:

Eu nu iti recomand pasta de dinti la cosuri... poti face alergie si te iriti mai rau. Funda?