| XatomisX a întrebat:

Am avut 83 de kg acum am reusit sa ajung la 74.5 sunt destul de multumit dar vreau sa mai slabesc macar pana la 70 happy intrebarea mea este urmatoarea la sala ce exercitii sa fac? la ce aparate sa fac ca sa slabesc? vreau doar sa slabesc nu vreau muschi sau alte chestii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca tragi de fiare, pui masa,,, te ingrasi! Mergi pe alergari, coarda bazin!

| darrio2007 a răspuns:

Fa ce ai facut si pana acum.Inseamna ca ai facut bine pana acum. Daca tot ai slabit atatea kilograme.

| starOut a răspuns:

Cand mergi la sala poti intreba acolo pentru un program de slabit, acolo sunt si intructori care te pot ajuta.

| AlexAltex a răspuns:

Incearca sa faci mult cardio big grin