| Henrypericolpublic a întrebat:

Am avut în 2017 pe 21 decembrie mana rupta și de atunci am stat cu ea în ghips(s-a rupt încheietura și degetele)De atunci mă doare mă furnica o simt ciudat (doar de la încheietura la nivelul palmei și degetele).Eu merg și la sala și mă descurc la celelalte exerciții dar am încercat unele de recuperare la mana și nu au prea dat roade. Oare voi ramane cu mana șubredă permanent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Isi va reveni, dar trebuie sa o iei cu incetul. Poate ai observat ca sportivii care au o accidentare si revin prea repede pe teren, de multe ori se accidenteaza din nou.
Deci: foarte multa rabdare, exercitii foarte usoare la inceput.