| vodka020202020 a întrebat:

Am băut dimineața o cafea cu lapte și după vreo jumate de oră a început să ma înțepe inima tare e posibil de la cafe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca ai facut-o prea tare te poate intepa sigur.

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde, nu ai mai baut cafea pana acum niciodata? Nu ar strica o vizita la medicul de familie daca problema persista. Totusi daca nu ai mai baut cafea si ai patit asta dupa prima ceasca, zic sa nu mai bei, cel putin nu pana nu stai de vorba si cu un doctor.

| KovacsB a răspuns:

Cred ca este de la lapte.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Nu cred ca are legatura. Nu ar strica o vizita la Dr. Macar sa te linisteasca. Si eu am asa stări doar cand sunt stresata. Sanatate

| IEpurasPufoSS a răspuns:

Este posibil, daca ai avut probleme cardiace in trecut.
Dar cel mai probabil nu-i de la cafea