| deyss1000 a întrebat:

De dimineata am baut o cafea cu lapte si dupa aceea am inceput sa am ameteli si sa ma simt slabita, oare de la cafea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctorul9595radu a răspuns:

Cafeaua contine coferina. in primul rand ferifika tensiunea arteriala sa nu fie mai mare de 13/8 incearca sa numai bei cafea 2-3 zile si vezi cum te simti. laptele nu are nici o legatura cu ametelile si starea de slabit. pentru orice alte informati contacteaza-ma