| DeeaDeDeIuliana a întrebat:

Am baut o cafea cu Coffeta si un 3in1. Si acuma imi bate inima rapid si ma doare putin capul. Ce ar trebui sa fac ca sa-mi treaca? pe langa sa nu mai beau cafea ca nu-mi mai trebuie in veci! Si de ce am patit asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa mai bei 2-3 ori in date diferite si vezi daca mai ai aceleasi simptome. Ori nu esti absolut deloc obisnuita cu cofeina, ori ar putea semnala ceva mici probleme cu inima caz in care ti-ar trebui un control.
Eu zic sa nu te panichezi oricum, e normal sa iti creasca pulsul de la cofeina. happy

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Fie ai probleme cardiace si cofeina nu iti face bine, fie esti sensibila. dar la doza de cofeina pe care ai administrat-o in corp, e si normal.

| Holy2010 a răspuns:

Probabil nu bei doua in mod normal. Astea sunt efectele cafeinei pe sistemul cardiovascular. Cu singuranta a trecut. Pe viitor sa te rezumi la o singura cafea.