| crazy_girl a întrebat:

Ajutor! Am baut o cafea tare si acum simt ca imi e rau si imi bate inima tare.Nu beau in fiecare zi, doar azi s-a intamplat.Am 16 ani.Ce as putea sa iau ca sa imi treaca. Ajutati-ma, va rog!

Răspuns Câştigător
| GabiArian22 a răspuns:

Stai linistita si nu te agita.Incearca sa te calmezi pune-te in pat si eventual dormi un pic ( dar nu prea cred ca mai poti de la cafea ) nu lua pastile pentru ca s-ar putea sa iti faca si mai rau.I-ati un suc ( nu cola sau pepsi ) si linisteste-te orice ai face nu te agita o sa iti faca mai rau

4 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Dacă te mâncă-n cur să te dai mare adultă, stai şi suportă, data viitoare să nu mai bei.

| crazy_girl explică (pentru MalleusMaleficarum):

Draga mea, te-as ruga sa ai putina grija cum vb.Am fost la o colega si m-a servit si nu am putut sa refuz.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru crazy_girl):

Cum ziceam.

| allice_5275 a răspuns:

Stai linistita ca nu e mare lucru.Intinde-te si stai o vreme in pat, o sa treaca de la sine.