| AliceAll a întrebat:

Am cazut cu bicicleta si m-am julit foarte rau.ce crema cicatrizanta imi recomandati sa folosesc pentru vindecare rapida? Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Spala rana in fiecare zi, si da-te cu crema de gablenele sau echinaceea in fiecare zi, pentru a evita infectarea. Dupa 2-3 ore, da-te cu Cicatrizin, pentru ca impiedica aparitia cicatricilor.

2 răspunsuri:
| ComaniciIonut a răspuns:

Am cazut de m-am julit laughing

| Leops a răspuns:

Cicaplast.....costa cam in jur de 30-35 de lei da meita. am incercat si eu cand mi-am julit nasu cu rolele