| Ellutza16 a întrebat:

Vreau sa merg de saptama viitoare la sala insa. nu as vrea sa slabesc pentru ca sunt slaba sunt perfecta atat ca am cata burtica si inca o problema. am celulita si niste dungi albe pe picioare [dungile cred ca se duc doar la bronz] as vrea sa fac niste exercitii dar nu sa slabesc pentru ca nu mai am nevoie. daca stiti ce exerciti si la ce aparate spune-ti-mi va rog. PS: dau funda!

6 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Nu prea te inteleg... nu poti sa ai greutatea perfecta atata timp cat ai burta si celulita straight face. Nu stiu de ce am impresia ca acele dungi albe de pe picioare sunt vergeturi si nu ai cum sa scapi vreodata de ele.

| Ellutza16 explică (pentru ElleAhx):

Perfect ma refer la faptul ca sunt la mijloc... nici foarte slaba dar nici foarte grasa. am 52 de kg si burta nu te gandii ca am o burta enorma e foarte putina si dungile. am spus si eu ca banuiesc ca se duc atunci cand te bronzezi[bronzul le ascunde]... si am cerut sfaturi nu alt ceva.

| alinutzaap a răspuns:

Sigur perfecta! laughing

| Ellutza16 explică (pentru alinutzaap):

M-am referit la faptul ca greutatea mea e foarte buna si nu am nevoie sa slabesc. Nu stiu ce ti se pare atat de haios incat sa faci haz. Am intrebat pentru ca nu am informatii despre asta, daca cineva nu este in stare sa dea un raspuns nu e obligatoriu, chiar nu vad nimic in neregula cu ce am spus si daca tie ti se pare. da ti se pare doar.

| bula2014 a răspuns:

Genoflexiuni sunt cele mai bune

| marinelaella a răspuns:

Hey!
Pai trebuie sa faci abdomene si in felul asta o sa scapi de burtica si o sa ai un abdomen de invidiat! :*