| anonim_4396 a întrebat:

Am dat cu solutie pentru gandaci puternica si a 2 zi veniram sa facem curatenie sotu meu a dat si pe dulapu de la baie am spalat acolo apoi mi-am dat cu mana pe fata si ma ustura si ma ardea fata mi-am dat cu apa cu sapun apoi crema de galbenele este si altele? cara imi pot fi folositoare? sa nu mai am usturimi si arsura nu-s rosie rau oki nu au nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| m5w a răspuns:

Eu zic sa incerci cu un unguent Baneocin. e bun pentru astfel de lucruri.

1 răspuns:
| TheBlueWolf a răspuns:

Eu am auzit din niste surse extrem de verificabile, surse universale care imi asigura sursa de flux al gandirii pentru fiecare zi si secunda din infama viata ca prostia a inceput sa doara. Cred ca aceasta este cauza. Solutia ar fi sinuciderea, o recomand din toata inima avand in vedere ca ar ajuta atat la purificarea societatii oricat de putin cat si la slefuirea viitorului care este sumbru din pacate.