| AndaWest a întrebat:

aveti idee de la ce mi-a aparut pe mana o pata rosie, ca un fel de arsura(din senin)? pe urma a disparut la fel cum a aparut, si azi aveam iar, acum nu o mai am. ce o fi? cand imi apare ma ustura ca si cum as fi arsa, mentionez ca nu am umblat cu detergenti sau ceva

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Probabil ca este si de la soare. poate ai stat mult la soare, de obicei si mie imi apr pete pe corp cand este foarte insorithappy Sau daca ai mers la bazin si apa era murdara, poate de acolo, alte idei nu am.eu stiu ca imi apar de la soare, pentru ca am pielea mai sensibila, poate ti s-a intamplat la fel si tietongue
Bafta :*

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ia mir de la biserica si ungete mereu o sa-ti treaca sigur Te pup

| AndaWest explică:

Multumesc pentru raspuns

| DianaDidi95 a răspuns:

Merci pentru apreciere>big grin