| Viziteu_Bibi_1999 a întrebat:

Am de cateva zile probleme cu urechea stanga. o simt plina, percep sunetele aiurea, simt un fel de bataie in ureche, iar cand ma intind pe pat imi simt urechea foarte infundata, e ca si cum as avea un avion in ureche. ce pit sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa mergi la un medic ORL-ist. Poti avea ceva banal, de exemplu un dop de cerumen care sa se scoata imediat, dar poti avea si o otita medie, care neglijata sa duca la pierderea partiala a auzului.

| Viziteu_Bibi_1999 explică:

Multumesc